ابزارهای ضروری برای تولید پادکست ها

 

ابزار-تولید-پادکست-دکونیک

دنیای پادکست در سال های اخیر بسیار رونق یافته است.پادکست ها به دلیل سبک زندگی شلوغ ما در بیشتر موارد به یک سرگرمی اصلی تبدیل شده اند. افراد دوست دارند هنگام رانندگی ، باغبانی ، هنگام کار یا هر زمان که بخواهند ذهن خود را درگیر کنند چیزی برای گوش دادن به آن داشته باشند.

اگر احساس می کنید چیزی برای کمک به دنیای پادکست دارید ، اکنون زمان ساخت آن است. در واقع آسانتر از آن است که فکر می کنید ، شما فقط به برخی از تجهیزات ساده ، یک موضوع خوب و یک دیدگاه جالب نیاز دارید. اگرچه نمی توانیم به شما کمک کنیم بفهمید در مورد چه چیزی صحبت کنید ، اما می توانیم چند پیشنهاد در مورد تجهیزات مورد نیاز و مکان های عالی برای تهیه آن ارائه دهیم.

رابط صوتی

ابزار-تولید-پادکست-دکونیک

رابط صوتی چیست؟

این چیزی است که اکثر مردم در زندگی روزمره خود هرگز با آن روبرو نمی شوند ، اما هر کسی در دنیای صوتی به شما می گوید که مهم است و برای گرفتن صدای شما ضروری است. رابط صوتی رابط میکروفن و رایانه شما است. گفتار شما را به طول موج هایی تبدیل می کند که کامپیوتر شما می تواند آنها را درک کند. بسته به نیاز شما ، رابط های صوتی مختلفی متناسب با نیاز شما وجود دارد.

میکروفون ها

 

ابزار-تولید-پادکست-دکونیک

داشتن یک میکروفون خوب برای برداشت آنچه را که در ذهن دارید مهم است. یک میکروفن خوب آنقدر و کاملاً ضروری است که بهترین  تصوری که بیشتر مردم از شما دارند صدای شما باشد.

هدفون

برای اطمینان از اینکه کیفیت صدای درجه یک را کسب می کنید ، باید بتوانید خود را بشنوید. انتخاب بسیاری از هدفون ها در بازار ، انتخاب هدفون با کیفیت خوب می تواند دشوار باشد. اما برخی از مارک های معتبر وجود دارند که به طور مکرر مطرح می شوند و ارزش بررسی آنها را دارد.

 

درمان صوتی و آکوستیک محیط

ابزار-تولید-پادکست-دکونیک

واقعاً ساختن مکانی مناسب که در آن پادکست ضبط می کنید بسیار مهم است. اگر در یک اتاق اکو ضبط کنید ، آن را در ضبط خود خواهید شنید. با افزودن درمان صوتی و آکوستیکی به فضای ضبط خود ، کیفیت و حرفه ای بودن پادکست خود را افزایش می دهید.

افزودن درمان های صوتی مانند پانل های دیواری ، پانل های سقفی یا یک جاذب رومیزی ساده یا ایستاده مانند ایزولاتورها با مسدود کردن و اصلاح صداهای نامطلوب صدای شما را به بهترین شکل ممکن می رساند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه وب سایت اختیاری است.

دیدگاهپیغام شما
نامنام شما
ایمیلایمیل
وب سایتوب سایت