رونمایی از بخش های داخلی ایستگاه مداری چین

سیناپرس/ طی ماه های پیش شاهد استفاده چین از ایستگاه مداری ویژه خود بودیم اما تاکنون تصاویر و اطلاعاتی اندکی از بخش های داخلی این ایستگاه به طور عمومی منتشر شده بود. به تازگی در حاشیه نمایشگاه بین المللی هوانوردی و هوافضا ماکت مشابه این ایستگاه رونمایی شد.


 شهر ژوهای واقع در استان گوانگدونگ در جنوب چین از روز گذشته میزبان  چهاردهمین نمایشگاه بین المللی هوا نوردی و هوا فضا است که طی آن جدیدترین فناوری های این حوزه از گوشه و کنار جهان به نمایش گذاشته می شوند.

در حاشیه این نمایشگاه، بازدیدکنندگان فرصت دیدن یکی از شگفت انگیزترین فناوری های فضانوردی را داشتند. در حقیقت بخشی از نمایشگاه فوق به معرفی ایستگاه فضایی چین در مدار زمین پرداخته و یک نمونه کاملا مشابه از این ایستگاه با ابعاد یک به یک و دقیقا مشابه ایستگاه مداری چین در این محل عرضه شد که بازدید کنندگان قادر بودند وارد آن شده و بخش  های داخلی و خارجی این ایستگاه را تماشا کنند. 
در این بخش نمای داخلی ماژول هسته Tianhe از مدل 1:1 ترکیب ایستگاه فضایی چین به نمایش گذاشته شده و همچنین ماژول آزمایشگاهی Wentian در مدل 1:1 نیز قابل بازدید است. بازدیدکنندگان در این محل می توانند بخش های مربوط به صرف غذا، انجام آزمایش های علمی و محل خواب فضانوردان را مشاهده کنند.

به گزارش سیناپرس، این نمایشگاه که به عنوان نمایش هوایی چین نیز شناخته می شود، تا روز یکشنبه آینده ادامه خواهد داشت. در این گزارش تصویری می توانید بخش های مختلف ایستگاه و آزمایشگاه های مداری چین را مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه وب سایت اختیاری است.

دیدگاهپیغام شما
نامنام شما
ایمیلایمیل
وب سایتوب سایت