Thor-absorption

‎۷۱,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

 

Thor-Absorption
یک راه حل متنوع برای بازار صوتی است.
به طور کامل از فوم با عملکرد بالا ساخته شده است و یرای استودیوهای ضبط خانه و مخلوط کردن اتاق ها قابل استفاده است.
با یک طراحی ساده اما موثر این پنل  یک راه حل عالی برای هر نوع محیطی است و علاوه بر خوشامدگویی به محیط حرفه ای یا خانه نیز می باشد.
INSTALLATION
توصیه میشود جهت سهولت کار بر روی دیوار و سقف نصب شود.
MATERIAL
مواد اولیه از فوم پلی یورتان تشکیل شده است
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب مورد استفاده می شود .
در محیط های اداری و خانگی قابل استفاده نیز می باشد.
کد محصول:10001028        ابعاد (بر اساس سانتی متر): 4.5-60-60      عملکرد: Absorption
جنس: FOAM (فوم پلی یورتان)      وزن:         رنگ: BLACK - مشکی
  مشخصات محصول - Technical File
روش نصب - Installation Guide
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند.

10001028