petra W-absorption

‎۱۴۱,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

* فیلدهای الزامی

‎۱۴۱,۰۰۰ تومان

 
Petra W-absorption
سطوح انعکاسی محیط می تواند منعکس کننده و بازتاب کننده بیش از حد باشد که محدودیت عملکرد پروژه ها در ضبط و یا استودیوها را درتولید به همراه دارد. با توجه به نیاز خاص متخصصان صوتی، Deconik Absorber  پترا، یک پانل تزئینی و نوآورانه با الگوی صوتی به صورت سوراخ سازی سطح بهینه شده است که اثرات تابش صدا را حذف می کند وکنترل بازتاب را ایجاد می کند.
INSTALLATION
پنل petra را می توان به راحتی روی دیوار یا سقف نصب کرد.
MATERIAL
از فوم پلی یورتان تشکیل شده است با روکش رنگی از جنس چوب و HDF که عایق در برابر حرارت و صوت نیز می باشد.
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب مورد استفاده قرار میگیرد.
در محیط های استدیو، اداری و خانگی و رستوران قابل استفاده است.
کد محصول:10001022     ابعاد (بر اساس سانتی متر): 6-60-60     عملکرد:Absorption
جنس: FOAM +HDF&WOOD    وزن:         
رنگ: black - white-Red : HDF    cherry-wenge-light brown :wood
  مشخصات محصول - Technical File
روش نصب - Installation Guide
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند. 

10001022