komodo W-bass trap HP

‎۳۲۰,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

* فیلدهای الزامی

‎۳۲۰,۰۰۰ تومان

 
komodo W-Bass Trap HP
هنگامی که ما در مورد درمان صوتی فکر می کنیم، ما اغلب بر فرکانس های متوسط و بالاتر تمرکز می کنیم، اما یک درمان صوتی مناسب نیاز به یک رویکرد جامع تر دارد، که نیاز به توجه به مشکل فرکانس های پایین، به ویژه هنگامی که شما در اتاق کوچکتر هستید. با توجه به اینکه صاحبان موزیک ها و صاحبخانه ها به عنوان مثال، ما متوجه شدیم که بیشتر شکایات از صدای دستگاه های باس با اکو اکشن است که در سراسر اتاق پرش می کند، از گفتگوی فیلم که در حجم کم و یا حتی از حد بیش از حد درک است محیطی که موسیقی را به یک سردرگمی غیرمنتظره تبدیل می کند.
فرق مدل HP  با مدل ساده پنل ،در تعداد لایه های اضافه شده با خاصیت جذب پذیری بیشتر در فرکانس های پایین می باشد که قابل استفاده در سیستم های HIFI  و استودیو است.
INSTALLATION
توصیه میشود جهت سهولت کار بر روی دیوار و سقف نصب شود.
MATERIAL
از فوم پلی یورتان تشکیل شده است با روکش رنگی از جنس چوب و HDF که عایق در برابر حرارت و صوت نیز می باشد.
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب استفاده می شود .
در محیط های اداری و خانگی و رستوران قابل استفاده نیز می باشد.
کد محصول:5002025     ابعاد (بر اساس سانتی متر): 13-60-60     عملکرد:bass trap
جنس: FOAM +MDF&WOOD    وزن:         
رنگ: black - white-Red : HDF      cherry-wenge-light brown :wood
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند. 

5002025