Athos W-Bass Trap

‎۱۸۸,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

* فیلدهای الزامی

‎۱۸۸,۰۰۰ تومان

 
Athos W-Bass Trap
معمولا مشکلات قابل توجه در یک استودیوی ضبط یا تولید از فرکانس پایین ایجاد می شود و اغلب در رفع مشکلات صوتی سنتی نادیده گرفته می شود.با توجه به این نیاز مبرم پنلی طراحی شده که بر فرکانس های پایین در بازه 45 تا 250 هرتز موثر واقع شود.این پنل یک درمان با عملکرد بالا برای فرکانس های پایین است.همچنین جهت استفاه بهینه از محیط و فضای کار برای گوشه ها طراحی شده است.ساخته شده از چوب،منبعی پایدار و قابل تجدید.طراحی منحصر بفرد این پنل در هر فضایی خوش آمدگویی زیبایی به میزبانان، به نسل جدید بیس ترپ هاست.
INSTALLATION
توصیه میشود جهت سهولت کار بر روی دیوار و سقف نصب شود.
MATERIAL
از فوم پلی یورتان تشکیل شده است با روکش رنگی از جنس چوب و HDF که عایق در برابر حرارت و صوت نیز می باشد.
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب استفاده می شود .
در محیط های اداری و خانگی و رستوران قابل استفاده نیز می باشد.
کد محصول:5003001     ابعاد (بر اساس سانتی متر): 6-60-60     عملکرد:bass trap
جنس: FOAM +MDF&WOOD    وزن:         
رنگ: black - white-Red : HDF     cherry-wenge-light brown :wood
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند. 

5003001