kea W-bass trap

‎۱۸۸,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

* فیلدهای الزامی

‎۱۸۸,۰۰۰ تومان

 
kea W-Bass Trap


فرکانس های پایین یکی از مشکل سازترین عوامل در حیطه صوت به خصوص در اتاق های کوچک میباشد.
برای حل این مشکل دکونیک بیس ترپ ها را با این محصول توسعه داد است.این پنل قادر به جذب طیفی از 75 تا 125 هرتز میباشد. کا دبلیو یک تجربه صوتی غنی شده را ارائه می دهد، که موجب کاهش امواج صوتی ایستاده و بازتاب آنها می شود.
طراحی سه بعدی و خاص آن به شما امکان استفاده در هر محیط و ترکیب با سایر پنل ها را میدهد. طراحی فضایی در سراسر دیوارهای خود ایجاد کنید وفضای خود را به محیطی منحصر بفرد تبدیل کنید.ساخته شده از منبع تجدیدپذیر چوب.


 
INSTALLATION
توصیه میشود جهت سهولت کار بر روی دیوار و سقف نصب شود.
MATERIAL
از فوم پلی یورتان تشکیل شده است با روکش رنگی از جنس چوب و HDF که عایق در برابر حرارت و صوت نیز می باشد.
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب مورد استفاده است.
در محیط های استودیو،اداری،خانگی و رستوران قابل استفاده است.
کد محصول:5003013     ابعاد (بر اساس سانتی متر): 6-60-60     عملکرد:Bass Trap
جنس: FOAM +MDF&WOOD    وزن:         
رنگ: black - white-Red : HDF      cherry-wenge-light brown :wood
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند. برای این که موضوع صداهای خروجی را بهتر شرح دهیم بهتر است نگاهی به تفاوت‌های ضبط در استدیو و ضبط در سایر مکان‌ها (به خصوص فضاهای باز) بپردازیم.

5003013