Agad-Bass Trap

‎۱۳۳,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

 

Agad-Bass Trap
معرفی محصولی از خانواده بیس ترپ با بهره وری از تقارن و هزینه کم با بهترین کیفیت
با پیروی از اصول جذب ما این پنل بیس ترپ را با کمترین هزینه و بسیار موثر در جذب طراحی کرده ایم.
این پنل به طور کامل از فوم پلی یورتان ساخته شده است.هدف ما ازین طراحی رفع مشکلات بازتاب پایین در محل شماست. محدوده طیف جذبی این محصول از 70 تا 350 هرتز است.ما توصیه میکنیم برای حداکثر کارایی در گوشه ها ازاین پنل استفاده کنید.
INSTALLATION
توصیه میشود جهت سهولت کاردر گوشه ها/کنج نصب شود.
MATER
 از فوم پلی یورتان تشکیل شده است
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب مورد استفاده است.
در محیط های اداری و خانگی قابل استفاده نیز می باشد.
کد محصول:5004042        ابعاد (بر اساس سانتی متر): 33-33-60      عملکرد: Bass Trap
جنس: FOAM (فوم پلی یورتان)      وزن:         رنگ: BLACK - مشکی
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند. 

5004042