multifuser wood

‎۴۱۱,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

* فیلدهای الزامی

‎۴۱۱,۰۰۰ تومان

 
multifuser wood
یک پخش کننده است که برای پخش صدا با فرکانس بالا با برد 8000 تا 310 هرتز طراحی شده است.
به طور خاص برای رفع اختلالات طراحی شده، multifuser woodها امواج صوتی دریافتی را در یک ناحیه را وسیع تر کرده وبدون برداشتن انرژی از اتاق، از بین می برد. multifuser wood وضوح صدا را بهبود می بخشد، و زمینه درست صدا را ایجاد می کند.
با نصب و راه اندازی آسان، multifuser wood در طیف گسترده ای فضایی مناسب جهت رکورد و پخش صوت را فراهم می کند.
INSTALLATION
توصیه میشود جهت سهولت کار بر روی دیوار و سقف نصب شود.
MATERIAL
از چوب و روکش رنگ شده که سطحی سیقلی به وجود می آورد و کمک بسزایی در پخش صوت و هماهنگ با محیط داخلی را فراهم میکند.
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب استفاده می شود .
در محیط های اداری و خانگی و رستوران قابل استفاده نیز می باشد.
کد محصول:101003009     ابعاد (بر اساس سانتی متر): 9.8-30-60       2units   عملکرد:Diffuser
جنس: MDF&WOOD           وزن:         9500g
رنگ:  cherry- light brown :wood
  مشخصات محصول - Technical File
روش نصب - Installation Guide
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند. برای این که موضوع صداهای خروجی را بهتر شرح دهیم بهتر است نگاهی به تفاوت‌های ضبط در استدیو و ضبط در سایر مکان‌ها (به خصوص فضاهای باز) بپردازیم.

101003009