(MULTIFUSER EPS 225 (60×30×15) (2 UNITS

‎۴۰۳,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

* فیلدهای الزامی

‎۴۰۳,۰۰۰ تومان
(MULTIFUSER EPS 225 (60×30×15) (2 UNITS
از دیگر دستاورد های این مجموعه پنلی دوبعدی دارای بازتاب چندگانه در هر دو سطح افقی و عمودی میباشد.این پنل در دسته پخش کننده ها (Diffusion) با قابلیت پخش و انعکاس صدا و فرکانس ها ازتمام جهات سطح پنل از تولیدکنندهای صوت میباشد.معمولا برای فرکانس های میانه و بالا استفاده می شود تا شنوندگان صدایی واضح تر دریافت کنند.در مورد ساختارو مواد اولیه سازنده این پنل باید اضافه کرد که جنس این محصول کاملا متفاوت از سایر پنل هاست.پلیمر پلی استایرن ماده اولیه این پنل که در نهایت پلی استایرن فشرده شده(Expanded Polystyrene) یا به اختصار EPS میباشد.که درعامه به یونولیت معروف است.این پنل یونولیتی با دانسیته بالا با بالاترین کیفیت و عملکرد نه تنها در حل مشکلات صوتی از جمله ابهام گفتاری یا اجرای موسیقی موثر است بلکه با طراحی جالب خود میتواند تکمیل کننده دیزاین هر مکانی باشد.قابل استفاده در کلیه سالن های کنفرانس،سخنرانی،فضاهای عمومی،اتاق های ضبط صدا و موسیقی، سالن های تئاتر،فضاهای آموزشی و غیره است.این پنل در سه رنگ موجود است.همچنین این امکان برای شما فراهم شده تا در صورت نیاز با رنگ های پایه آبی پنل خود را رنگ کنید.
INSTALLATION
توصیه میشود جهت سهولت کار بر روی دیوار و سقف نصب شود.
MATERIAL
 از پلی استایرن فشرده شده (یونولیت با دانسیته بالا) Expanded Polystyrene
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب استفاده می شود .
در محیط های اداری و خانگی و رستوران قابل استفاده نیز می باشد.
کد محصول:101003006     ابعاد (بر اساس سانتی متر): 15-30-60  2units       عملکرد:Diffuser
جنس: Expanded Polystyrene           وزن:      900g   
رنگ:Red-Black-white
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند. برای این که موضوع صداهای خروجی را بهتر شرح دهیم بهتر است نگاهی به تفاوت‌های ضبط در استدیو و ضبط در سایر مکان‌ها (به خصوص فضاهای باز) بپردازیم.

101003006