Arvon-Diffuser

‎۱۸۵,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

* فیلدهای الزامی

‎۱۸۵,۰۰۰ تومان

 
Arvon Multifuser Wood
Arvon پنل جدید دیفیوزر با عملکرد عالی ،کیفیت و طراحی کاربردی و زیبا از جنس چوب،منبع پایدار و تجدیدپذیر محیط زیست به تازگی به مجموعه دیفیوزر چوبی دکونیک اضافه شده است.یک انتخاب عالی در پخش کنندگی و زیبا از نظر دکوراسیون که به راحتی در سینمای خانگی،اتاق نشیمن شما قابل استفاده است.
توان پراکندگی این پنل از فرکانس 900 هرتز تا 6000 هرتز افزایش میابد که یک میدان صوتی یکنواخت تر را از طریق انتشار فرکانس میانه و بالا فراهم میکند.
این پنل در 5 رنگ ارائه میشود.
INSTALLATION
توصیه میشود جهت سهولت کار بر روی دیوار و سقف نصب شود.
MATERIAL
از چوب و روکش رنگ شده که سطحی سیقلی به وجود می آورد و کمک بسزایی در پخش صوت و هماهنگ با محیط داخلی را فراهم میکند.
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب استفاده می شود .
در محیط های اداری و خانگی و رستوران قابل استفاده نیز می باشد.
کد محصول:2006006     ابعاد (بر اساس سانتی متر): 7.7-30-60   2units       عملکرد:Diffuser
جنس: MDF&WOOD           وزن:         
رنگ:  white-Red-cherry-wenge-light brown :wood 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند.

2006026