ایزولاتور میکروفن Vox Guard

‎۳۰۰,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود
VOX GUARD- ایزولاتور میکروفن
ایزولاتور میکروفن
دکونیک تحولی در پنل های ایزولاتورانجام داده است.VOX GUARD از جمله این پنل ها می باشد که بهترین راه حل برای ضبط صدا در اتاق هایی که درمان اکوستیک ندارند. مشخصه این پنل می توان به انسجام بالای فوم پلی یورتان که به حداکثر بهره وری جذب کمک میکند نام برد.این پنل با احاطه میکروفون صدایی شفاف در فرکانس های پایین و میانی را به عمل می آورد.این پنل دارای قابلیت دوگانه است.سطح درونی،جذب فرکانس و بیس های صدای خواننده و در عین حال سطح خارجی پنل جذب بازتاب های پراکنده شده در محیط اتاق را انجام می دهد.ساختار فوم دارای چگالی و ضخامت مطلوب است.با طراحی حفره ها مکانیزم مشترک تقویت اثر جذب و کنترل بازتاب ها را فراهم کرده است.
یکی دیگر از فواید این پنل امکان نصب هم زمان 2 میکروفون می باشد و برای ضبط صدای خروجی از آمپلی و منابع صوتی (باند، خروجی آمپلی فایر) می توان نام برد.
ابعاد و راحتی نصب این پنل یکی از مزایای خوب می باشد که می توان در تمامی مکان ها از جمله ضبط صدای ساز ها در کنسرت ها و استدیو های موسیقی و نصب در فضاهای کوچک با حذف فیدبک  رکورد مناسبی از صوت را فراهم می کند.
این پنل برای طیف وسیعی از میکروفون ها مناسب است.این پنل را میتوان در کمتر از 30 ثانیه مونتاژ کرد و به کار پرداخت.برای کلیه مکان های ضبط،استودیو ها،مدارس،سالن های کنفرانس،تک نوازی و غیره قابل استفاده است.
چوب سطح بیرونی به ایجاد یک مانع و یک اثر بصری جذاب کمک می کند. انرژی صدای خواننده در داخل جذب می شود و صدایی خشک و بدون فیدبک را ارائه می دهد.
VOX GUARD می تواند با طیف وسیعی از میکروفون ها مورد استفاده قرار گیرد و می تواند به صورت افقی یا عمودی تنظیم شود.
INSTALLATION
این پنل را خیلی راحت در کمترین زمان با بست های درون پک پنل اطراف میکروفون به صورت عمودی مونتاژ می شود.قابل نصب بر روی تمامی سه پایه ها و سه پایه بوم و هماهنگ با تمامی میکروفون ها
MATERIAL
فوم پلی یورتان با چگالی و ضخامت مناسب جذب و عدم فیدبک و سطح بیرونی از HDF می باشد که.
DESIGNING
طراحی منحنی شکل و زیبا با تعبیه شیارهای موثر در عملکرد پنل می باشد و در ضمن با اضافه شدن سطح بیرونی پنل از جنس چوب باعث زیبایی بهتر در پنل شده است
کد محصول: 101005006
رنگ: black - مشکی
کد محصول: 101005007
رنگ: yellow- زرد
ابعاد(براساس سانتی متر): 9-34-52
عملکرد: Absorption
جنس: FOAM (فوم پلی یورتان)+HDF
وزن: 1750g
مشخصات محصول - Technical File

101005006