LOTUS

‎۹,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود
قیمت بر اساس یک عدد از این محصول می باشد.
قیمت هر متر مربع 233.000 هزار تومان می باشد.
LOTUS-لوتوس
پنلی سه بعدی علاوه بر ایجاد فضایی مدرن در نمای داخلی و دکوراسیون، قابلیت آکوستیک کردن فضای شما را دارد و به عنوان یک عایق صدای بی نظیر برای جلوگیری از ورود و خروج هرگونه صدا می باشد.
نام این گل از واژه فارسی نیلک به معنـی نیلی‌رنگ گرفتـه شده‌است.
نام انگلیسی و فرانسوی آن (LOTUS) نیز از همین واژه الهام گرفته است. در متون قدیمی‌تر به آن ارغوان هم گفته شده است.INSTALLATION
قابل نصب برو روی دیوار ها و سقف با چسب مخصوص

MATERIAL
روکش سطحی از جنس HDF ولایه زیرین مونو فوم (پلی یورتان)
DESIGNING
طراحی بر گرفته از اصول هندسی و طبیعت
کد محصول:106        ابعاد (بر اساس سانتی متر): 4.5-22.5-22.7    تعداد در متر مربع: 27 عدد  عملکرد: Absorption
جنس:  HDF + MONO FOAM
  مشخصات محصول - Technical File
روش نصب - Installation GuideNew lines, New stories, New senses
از مشخصـه بارز این پنل های سه بـعدی عـلاوه بر ایجاد فضایی شیک،مدرن وخاص در نمای داخلی و دکوراسیـون قابلیـت آکوستیـک کردن فضای اتاق،محل کار و منزل را دارد و بـه عنوان یک عایق صدای بی نظیر برای جلوگیری از ورود و خروج هرگونه صدا در محل مورد نظر تا 30 درصد، ازجمله صدای صحبت،موسیقی و دیگر تولید کننده های صوت می باشد.
در هر اتاق یا فضای بسته، دیوار ها از اجزای مهم تشـکیل دهنده دکوراسیون یا فضا می‌باشند که در تصور عموم مردم به صورت سازه های دو بعدی است که به روش‌های مختلفی از جمله رنگ کاغذ دیواری یا دیوارکوب ها تزیین می شوند در هر محیـط بسته هنگامی که در زاویه دید مستقیم از دیوارها قرار می گیریـم آن ها در مرکـز تـوجه ما قرار دارند و با توجه به این که دیوارها قابلیت زیادی  برای تبدیل کردن دکوراسیون و دیزاین محیط به فضایی زیبا و بی نظیر دارند باید توجه بیشتری به آن ها داشته باشیم.
یکی از محصولاتی که سادگی دیوارها را از بین برده و دکوراسیـون خستـه کننده محیط را به دیزاینی جذاب تبدیل و به آن حالت سـه بـعدی  می دهد پـنل های دکوراتیو با خاصـیت عایق صوتی تا 30 درصد کاهش آلودگی صوت هستند.این دسـته پنل ها با ساختار دو جزیی که تشکیـل شده از مونـو فوم ها جهت آکوستـیک کردن محیـط و داشتـن خاصیت عایـق صوتی و روکش چوب که در بعضی نمونه ها از صنعت خمیدگی در چوب استفاده شده است، با طرح ها و رنگ های متنوع تولید شده و می توان جایگزین مناسبی برای کاغذ دیواری و سنگ های تزئینی باشند،که علاوه بر ایجاد جذابیت میتواند محیط زندگی و کار شما را به محیطی با نمایی مدرن و زیبا تبدیل کند.
1-ایجاد جلوه ای شیک، مدرن و بی نظیر به عنوان دیوارپوش در منزل و محل کار  2- کاهش چشمگیر در هزینه های زیرسازی دیوار ها 3- کاهش مصرف انرژی 4-کاهش آلودگی صوتی تا 30 درصد 5-قابل استفاده دو منظوره دکوراسیون داخلی و عایق صوتی در کلیه مکان ها از جمله محیط های اداری،فروشگاها،رستوران ها،منازل و غیره.

106