Komodo W Absorption

‎۲۵۲,۰۰۰ تومان

دسترسی: موجود

* فیلدهای الزامی

‎۲۵۲,۰۰۰ تومان

 
komodo W-absorption
سطوح انعکاسی سطحی شناخته شده است که موجب ایجاد انعکاس های تداخل و اکو بیش از حد می شود که می تواند محدودیت های عملکرد سینمای خانگی یا اتاق سلامت را اعمال کند. به منظور پاسخگویی به نیازهای خاص شما، Deconik Comodo W Absorber، یک پانل چوبی تزئینی و نوآورانه با الگوی سوراخ سازی صوتی بهینه سازی شده را که اثرات تابش صدا را از بین می برد، ارائه می دهد و انعکاس و کنترل بازتاب را ایجاد می کند.
INSTALLATION
پنل komodo را می توان به راحتی روی دیوار یا سقف نصب کرد.
MATERIAL
مواد اولیه از فوم پلی یورتان تشکیل شده است با روکش رنگی از جنس چوب و Hdf که عایق در برابر حرارت و صوت نیز می باشد.
DESIGNING
این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب مورد استفاده می شود .
در محیط های استدیو و اداری و خانگی و رستوران قابل استفاده نیز می باشد.
کد محصول:10001034     ابعاد (بر اساس سانتی متر): 5.5-60-60     عملکرد:Absorption
جنس: FOAM +HDF&WOOD    وزن:         
رنگ: black - white-Red : mdf      cherry-wenge-light brown :wood
 
hifi مخفف عبارت High Fedility بوده که نشان دهنده “وفاداری و صداقت سیستم‌های صوتی به پخش واضح‌ترین صدا در هنگام انتقال پالس‌های صوتی” است.
به طور کلی، وسایلی که از hifi پشتیبانی می‌کنند، از میزان نویز و به هم ریختگی (اعوجاج) امواج صوتی پایینی برخوردار هستند و قادرند که صداها را به اصطلاح بدون رنگ و با پاسخ فرکانسی سریع پخش کنند.
بسیاری از صدا برداران و آهنگسازان، بر این باورند که تنظیم صدا برای رسیدن به بهترین حالت ممکن، می‌تواند حالت‌های مختلف داشته باشد. هر فرد سلیقه شنیداری متفاوتی دارد که صدابردار باید سعی کند با تنظیمی استاندارد و تیون کردن مناسب صدا، بهترین خروجی را از آن داشته باشند. بسیاری از افراد در این فکر هستند که هر چه سیستمی که استفاده می‌کنند گران قیمت‌تر باشد، حتما کیفیت بالاتری از صدا را پخش خواهد کرد. اما حقیقت امر این است که یک Audiophile واقعی، بیشتر به جزییات صدا و نحوه خروج سیگنال‌های صوتی اهمیت می‌دهد تا به قدرت آن. کسانی که بصورت حرفه‌ای موسیقی گوش می‌کنند، خیلی دنبال سروصدا کردن و شنیدن موسیقی در ولوم‌های بالا نیستند و از موسیقی در ولوم‌های متوسط و پایین لذت می‌برند. برای این که موضوع صداهای خروجی را بهتر شرح دهیم بهتر است نگاهی به تفاوت‌های ضبط در استدیو و ضبط در سایر مکان‌ها (به خصوص فصاهای باز) بپردازیم.

101001018