کیوان میر هادی

کیوان میر هادی

موسيقي فلامنكو گیتار کلاسیک

کیوان میرهادی (زاده ۱۳۳۸ در تهران) نوازنده گیتار و رهبر ارکستر کامراتا و دبیر مسابقات کشوری گیتار و ویولون تهران است.وي متولد ۱۳۳۸ در تهران ميباشد موسیقی را از سن ۹ سالگی آغاز کرد و فراگيري گيتار كلاسيك را در سال ۱۳۵۹ نزد دكتر سيمون ايوازايان اغاز كرد و سپس به تكميل دانش خود در زمينه تئوري موسيقي هارموني اهنگسازي و ديگر علوم نظري موسيقي پرداخت. او پس از ۲۵ سال تجربه در زمينه اموزش موسيقي و تربيت شاگردان فراوان هم اكنون در كنسرواتوار موسيقي و هنرستان موسيقي تدريس ميكند.میرهادی در دانشگاههای مختلف مانند دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد، دانشگاه علمی-کاربردی و هنرستان موسیقی به تدریس اشتغال داشته و دارد.میرهادی در زمینه تالیفات موسیقی یک کوارتت زهی، رکوئیم، مجموعه فولکلورهای ایران تنظیم برای کر و ارکستر زهی، ۳ فولکلور برای ارکستر، مجموعه قطعات تریو و کوارتت برای گیتار کلاسیک را نوشته‌است.

وي همچنين سالهاست كه در زمينه اهنگسازي و رهبري كر فعاليت دارد ميرهادي در سال ۷۸ جز هئيت داروان جشنواره جوان و در سال ۱۳۸۳ جز هئيت داوران جشنواره گيتار اصفهان بوده است. از جمله كنسرتهاي وي را ميتوان به اجراي وي با مجيد سينكي در جشنواره معرفي گيتار كلاسيك در سال ۱۳۷۱ اشاره كرد.

کتاب ها

موسیقی از الف تا ی (تالیف)

یک قرن موسیقی مدرن (ترجمه)

تکنیک گیتار(ترجمه)

گیتاریست کلاسیک (تالیف)

مسابقات کشور گیتار و ویولون تهران با پایه گذاری برادران فلسفی شکل گرفته و با خروج آنها از ایران، میرهادی که داور آن مسابقه بوده، دبیری این مسابقه را تا به امروز به عهده دارد.

میرهادی تا کنون دبیر ۷ دوره این مسابقات بوده‌است.

Posted in بیوگرافی By

deconik producer