عرضه کننده تجهیزات آکوستیک  |  زبان فارسی  |   امور مشتریان: 4040-3838-071

درباره ما

 

گروه بازرگانی دکونیک

گروه بازرگانی دکونیک با 29 سال سابقه ، همکاری با برند های موفق ایران در حال حاضر طی فعالیت های جدید و کسب آگهی لازم در زمینه آکوستیک،عایق های صوتی، پشم سنگ و... قدم برداشته تا در کنار شما دوستان خدمتی دیگر را برای شما به ارمغان بیاورد. نام تجاری دکونیک در سال 1392 ثبت گردید و با این برندسازی بستری مطمئن و محصولاتی با کیفیت و انحصاری را برای شما همراهان عزیز فراهم کرده ایم.

 

 در زمینه های جدیدی که با کسب اطلاعات روز و آکادمیک آن، (اکوستیک) قدم برداشتیم قادر به انجام هرگونه پروژه مطابق با نیاز کار و محل مورد نظر شما هستیم و تولیدات و محصولات(آکوستیک،عایق صوتی،پشم سنگ و...) خود را نسبت به درخواست شما هماهنگ خواهیم کرد.

 

فرایند آزمایشات تخصصی نسبت به کیفیت هر محصول و کارآیی آن انجام می گیرد و با در نظر گرفتن کنترل کیفیت جهانی و بین المللی تولید می شود.

 

تمامی محصولات آکوستیک از تولیدات دکونیک بوده ودلیل  تشابه با محصولات و برند های اروپایی و آمریکایی با مشاوره و آگاهی از تولید آن کمپانی وهم سطح کردن کیفیت با این برند ها سعی در پیشرفت و جلب رضایت شما عزیزان میباشد.

 

دکونیک بر پایه همکاری،مشاوره،پیشنهادات، خدمات وجلب رضایت مشتریان بنا شده و از تمامی شما دوستان در این عرصه دعوت به همکاری می گردد.