گروه تولیدی ، بازرگانی دکونیک

گروه بازرگانی دکونیک با 30 سال سابقه همکاری با برند‌های موفق ایران در حال حاضر طی فعالیت‌های جدید و کسب آگهی لازم در زمینه آکوستیک، عایق‌های صوتی و غیره قدم برداشته تا در کنار شما دوستان خدمتی دیگر را به ارمغان بیاورد. نام تجاری دکونیک در سال 1392 ثبت گردید و با این برندسازی بستری مطمئن و محصولاتی با کیفیت و انحصاری را برای شما همراهان عزیز فراهم کرده است.
در زمینه‌های جدیدی که با کسب اطلاعات روز و آکادمیک آن، (آکوستیک) قدم برداشتیم قادر به انجام هرگونه پروژه مطابق با نیاز کار و محل مورد نظر شما هستیم و تولیدات و محصولات (آکوستیک، عایق صوتی و غیره) خود را نسبت به درخواست شما هماهنگ خواهیم کرد.
فرایند آزمایشات تخصصی نسبت به کیفیت هر محصول و کارآیی آن انجام می‌گیرد و با در نظر گرفتن کنترل کیفیت جهانی و بین المللی، تولیدات عرضه می‌شود.

تمامی محصولات آکوستیک از تولیدات دکونیک بوده و تشابه با محصولات و برند‌های اروپایی و آمریکایی با مشاوره و آگاهی از تولید آن کمپانی بوده و در جهت هم سطح کردن کیفیت با این برند‌ها سعی در پیشرفت و جلب رضایت شما عزیزان داریم. دکونیک بر پایه همکاری، مشاوره، پیشنهادات، خدمات و جلب رضایت مشتریان بنا شده و از تمامی شما دوستان در این عرصه دعوت به همکاری می‌گردد.
بحث صدا و ارتعاش به صورت روزمره در زندگی افراد جامعه مطرح است، به گونه ای که آلودگی صوتی به يکی از نگرانی‌های جامعه بشری و سازمان‌های محيط زيست تبديل شده است.
از ديرباز تا کنون يکی از زمينه‌های مهم تحقيقاتی در شاخه‌های مختلف مهندسی (نظير مهندسی مکانيک، عمران، معماری، هوافضا، بيومکانيک، کشتی سازی و مکاترونيک، اکوستیک و غیره) موضوع صدا و ارتعاش بوده که در دو دهه اخير اهمیت دوچندان يافته است.

deconik
stuff
WhatsApp Image
image55
image
photo3
image2
photo5
image 15
image13
image14
image12
image11
image10
image 9
image8
image7
image6
image4
image3
photo4
photo
photo2

ویدئو بازدید از خط تولید کارخانه دکونیک

با بیش از 60 نفر پرسنل در مجموعه دکونیک فعالیت دارد.

دکونیک تولید کننده پنل آکوستیک در ایران با تنوع بیش از 400 مدل در دسته‌های جذب کننده صدا، پخش کننده صدا و بیس ترپ به همراه میز و رک‌ها، ایزولاتور‌های میکروفون

طراحی و اجرای فضا‌های استودیو ای 

و با افتخار در زمینه صادرات به تمامی کشور‌ها مشغول فعالیت است .